
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegmutatták a Sztárban Sztár versenyzői, hogyan készülnek a fináléra és hihetetlen kulisszatitkokat árultak el.
A döntő során Tóth Andi lesz Marics Peti duettpartnere. A felkészülésről és a finálé izgalmairól kamerák előtt meséltek a sztárok.

A Sztárban Sztár riportere megkérdezte Tóth Anditól, hogy milyen együtt dolgozni a fiatal énekessel.
„Sejtettem, hogy ő egy kis energiabomba, meg hát egy vidám, pozitív ember. Szóval nagyon jó így fellépni” – mondta el a TV2 kameráinak Andi és hozzátette, próbálja levenni a súlyt Peti válláról, hogy könnyebben, gördülékenyebben menjen a finálés fellépése.
Peti persze kacéran hozzátette, hogy szerinte túl jól is elvoltak Andival a próbák alatt, ami után nagy kacagásban törtek ki a fiatal énekesek.
A Sztárban Sztár döntősei rengeteg kulisszatitkot megosztottak a nézőkkel, a szombat esti fináléban minden eldől.
Ember Márk duettpartnere, Vincze Lilla elárulta, milyen embernek tartja a fiatal énekest:
Zséda kulisszatitkot árult el a Vavra Bencével való közös munkáról:
Szekeres Adrien elárulta: ez a közös bennük Wolf Katival

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.