
„Csupa hála a szívem!!” - megindító sorokkal üzent a születésnapján Rácz-Gyuricza Dóra
A közösségi oldalán írt erről.
Miután Kulcsár Edinával kapcsolatuk véget ért, az üzletember egy nem megszokott luxusba költözött. A Bors megtudta, mi az, amit semmi nem tud pótolni Szabó András Csuti életében.
Kulcsár Edina és Szabó András Csuti válásának híre mindenkit meglepett az év elején. A sztárpár egy ideig közös gyerekeik érdekében még egy fedél alatt éltek, ám eljött a pillanat, amikor ez mindkettőjük számára kellemetlenné vált.
Végül Csuti szedte a holmiját és egy hotelbe költözött. A Bors újságírójának elmesélte, miként tölti hétköznapjait, és mit hiányol leginkább új életéből.
Amennyiben kíváncsi vagy, mi az, ami Csuti számára pótolhatatlan, keresd a pénteki Borsot az újságárusoknál!
A közösségi oldalán írt erről.
Megtörte a csendet a színésznő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.