
Egy magazinfotózás kedvéért változott az ausztrál színésznő kikapós iskoláslánnyá, szende szűzként mutatja meg csodás alakját.
Az Oscar-díj-átadó közeledtével az amerikai Vanity Fair magazin rendre extravagáns fotókat készít az év jelöltjeivel és felkapott sztárjaival. Szerencsére ezen a szokásukon idén sem változtattak, és Benedict Cumberbatch, Andrew Garfield vagy éppen Kristen Stewart mellett Nicole Kidmant is meghívták a fotózásra, amelynek egy brutál szexi címlapfotó lett az eredménye. Az 54 éves színésznő ugyanis csak extrarövid szoknyát és egy falatka felsőt visel a képen, amely nyomokban hasonlít az iskoláslányok egyenruhájára.
Kidmant Az élet Ricardóéknál című életrajzi dráma főszerepéért jelölték Oscar-díjra, és bő egy hónap múlva, 2022. március 28-án kiderül, hogy sikerül-e másodszor is elhódítania a szobrocskát (első legjobb női főszereplőnek járó Oscar-díját 2003-ban Az órákban nyújtott alakításáért kapta).
Peter Srámeket koronával fotózták le. Zámbó Krisztiánnak ez volt a vége, betelt a pohár.
Egy szakértő szerint Harry és Vilmos herceg között végleg megromlott a viszony, és kevés esély van a békülésre.
Hét nem telhet el úgy, hogy valakik ne ugranának egymásnak Zámbó Jimmy kapcsán.
Az énekesnő egy kanadai rádió dalversenyén nyerte a lehetőséget, hogy Tina Turner koncertje előtt énekeljen.
Nem sikerült békét kötnie Opitz Barbinak és édesapjának...
A művész az ATV Heti Napló című műsorában mondta el, hogy érzi magát.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre