
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA gyönyörű üzletasszony sosem volt szégyenlős, ami hamar kiderül a legújabb videóiból is.
Vajna Tímea már hosszú ideje Los Angelesben él, ahonnan előszeretettel mutat meg képeket, videókat követőinek is.
A legromantikusabb leányálom vált valósággá a szépség számára augusztus 12-én, amikor Santa Barbara egyik legelegánsabb tengerparti hoteljében, a Rosewood Miramar Beach-ben féltérdre ereszkedve feleségül kérte régi-új szerelme, Zoltán.
Érthető, hogy az üzletasszony több képet is posztolt a meseszerű eseményről.
Most egy újabb videóval örvendeztette meg rajongóit.
Az erotikusra sikeredett felvételhez egy finom sütemény és egy kanál kellett csupán. Vajna Tímea a barátnőivel vacsorázott, amikor bohóckodás közben lencsevégre kapták – szúrta ki a Ripost.
A pár másodperces videókat az Insta-sztorijába töltötte fel, amit 24 órán át láthatnak csak követői.



A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.