
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegdöbbentő részleteket árult el Ambrus Attila, aki Viszkisként lett híres, és börtönévei alatt olyan történt vele, amit csak most mesélt el.
Ambrus Attila, azaz a Viszkis rabló jól ismeri, milyenek a hazai börtönviszonyok, hiszen 12 évet töltött el a rácsok mögött. Ez idő alatt bizony eléggé kiismerte a ki nem mondott szabályokat, és akadt pár érdekes sztorija is a rabságából.
Mint elárulta, a védelmi pénz intézménye odabent sem ismeretlen. Sőt.

„Egyszer egy új zárkatársam úgy jött be, hogy a kezembe nyomott egy arany Rolex órát. Amikor megkérdeztem, hogy ezt miért adja, azt felelte, hogy a régi zárkában is fizetnie kellett a védelemért, gondolta, nálam is így megy a dolog. Nem így ment” – idézte fel az igencsak különlegesre sikeredett találkozót a zárkatárssal a Borsnak, hozzátéve: „Más rabokért egy másodpercre sem vállalnám a felelősséget.”
Attila egyébként nem véletlenül idézte fel a Borsnak a börtönéveket: arról mesélt ugyanis, hogy vajon mi várja a rácsok mögött Fekete Dávidot, akinek a napokban jár le a 14 napos karantén, és kerül be a rabok közé. Minderről a pénteki Borsban és a borsonline.hu-n olvashatsz részletesebben!

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.