
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHihetetlen tehetséggel rendelkezik az énekesnő, aki ismét megmutatta: az a bizonyos „őserő” ott lakozik benne.
Tóth Andi is elkapta a koronavírust, így pihenésre szorul, erről bővebben a Metropol is írt. Eddig úgy néz ki, hogy jó állapotban van az énekesnő, s ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy egy közel ötperces éneklését mutatta meg Instagram-oldalán követőinek, akik számtalan dicsérettel hálálták meg a nem mindennapi előadást.
A Sztárban Sztár második helyezettje most nem egy újabb, sokakat megbotránkoztató sztorival állt elő, hanem ismét megmutatta, mekkora tehetséggel áldották meg az égiek.
„Kirázott a hideg Andi! Gyönyörű a hangod” – írta az egyik rajongó.
„Elképesztően jó vagy minden lehetséges módon! Gyönyörűen énekelsz! Ajándék vagy a földnek...” – fogalmazott egy másik követő.
És még két fantasztikus hozzászólás: „Brutál tehetség, az országban a legnagyobb, most te vagy!!”. „Remek, amit produkálsz. Szép és tiszta hangú pacsirtaként hoztál tavaszt a szívünkbe!”.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.