
Hatalmas izgalmaknak lehettek tanúi a vasárnap esti Nicsak, ki vagyok? adásában a nézők, lekerült az álarc több versenyzőről is.
A macskanő hatalmasat alakított a Nicsak, ki vagyok? 3. adásában is, az extravagáns produkció egészen lenyűgöző volt a bőrszerkós táncosfiúkkal és táncoslányokkal, de a tekinteteket mégis a magassarkúban táncoló és éneklő macskanő vonzotta magára.
A csinos jelmez pedig egy csinos nőt rejtett, Csősz Bogi vette le a cicafejet:
Röpködnek a szívecskék a mulatós énekesnő üzenőfalán.
A rajongók teljesen ledöbbenve gratuláltak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.