
Úgy lefogyott 110 kilóról Király Linda, hogy még neki is meg kell szoknia új kinézetét
Az énekesnő teljesen átalakult, úgy érzi magát, mint még soha.
Ugyan még vagy másfél évet kell várni az új Thor filmre, Chris Hemsworth segítségével bepillanthattunk a kulisszák mögé.
Love and Thunder néven fut majd az új Thor film, a Marvel képregényes univerzumának egyik várva várt alkotása. Ebben a viharistenséget alakító Chris Hemsworth mellett újra feltűnik földi párja, Jane Foster, akit Natalie Portman alakít.
A hírek szerint komoly erővel ruházzák fel a színésznő karakterét, ezzel még izgalmasabbá téve a történetszálat. A forgatás januárban kezdődhet el, jelenleg a forgatókönyven dolgoznak. Ebben alaposan kifáradt a stáb, főleg a rendező, Taika Waititi, legalábbis ez derül ki Hemsworth Instagram posztjából.
Az énekesnő teljesen átalakult, úgy érzi magát, mint még soha.
A színész szervezete feladta a harcot.
A király megtartotta a ceremóniát a tiltakozók ellenére is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre