
Átszúrták a cicik a mezt, a stadion közepén fotózták a szőke álomlányt
Ő az amerikai csapat szexi drukkere.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatánál egyre több a koronavírussal fertőzött játékos.
Pozitív lett a Covid-19 tesztje Kiss Ramóna férjének, Lékai Máténak! A Telekom Veszprém kézilabdacsapatnál egyre több a koronavírussal fertőzött játékos, ám szerencsére mindannyian jól vannak, egyiküknél sem jelentkezett komoly tünet.
„A hétfői tesztek után, csütörtökön és szombaton két újabb PCR teszten kellett megjelennie a karanténban levő játékosoknak és stábtagoknak. A csütörtöki teszt Lékai Máténál, Blaz Blagotinseknél és Kentin Mahénál hozott pozitív eredményt. A játékosok jól vannak, egyiküknél sem jelentkezett komoly tünet. Az enyhe tüneteik egy-két nap után elmúltak, jövő péntekig otthonukban leszek karanténban” - adta hírül a Veszprém csapata.

A két negatív teszttel rendelkező játékosok mától kikerülnek a karanténból, így újrakezdhetik az edzéseket. Ez azt jelenti, hogy jelenleg 15 játékos áll a stáb rendelkezésére. A vezetőség és az edzők közös döntése alapján a csapat szeretne pályára lépni szerdán a német THW Kiel otthonában esedékes Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen. Ehhez hétfőn az utazó delegáció tagjainak újra negatív PCR-tesztet kell produkálniuk.

Ő az amerikai csapat szexi drukkere.

Nagy József tiszta vizet öntött a pohárba.

A lelátón is volt látnivaló a vb nyitómeccsén.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.