
Orbán Viktor: Délután meló, este pedig...
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFontos eseményre hív a miniszterelnök!
A csütörtöki brüsszeli csúcstalálkozó után péntek este folytatódik Orbán Viktor országjárása. A miniszterelnök március 20-án, 18 órától Szentendrén, a Fő téren mond majd beszédet.

Irány haza! Délután meló, este pedig találkozzunk Szentendrén a Fő téren! Gyertek el ti is!
– írta Orbán Viktor a Facebook-oldalán pénteken.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre