
Orbán Viktor a 14. havi nyugdíjról: Megígértük, bevezettük. És meg is fogjuk védeni!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA nyugdíjasok sokat tettek Magyarországért.
"A nyugdíjasok a jövőben sem járhatnak rosszabbul" - mondta Orbán Viktor legfrissebb videójában.

A nyugdíjasok a jövőben sem járhatnak rosszabbul
A Tisza Párt egyik vezető közgazdásza szerint kormányra kerülésük esetén 5 percen belül eltörölnék a 14. havi nyugdíjat.
Igen, de miután nem kerülnek kormányra, ezért ez a veszély szerencsére nem fenyeget. Annak, aki meg ilyeneket ajánlgat, javaslom, hogy néhány percre látogasson be egy nyugdíjas klubba, zárják be az ajtót, aztán meglátjuk, milyen állapotban jön majd ki onnan.
- nyilatkozta Orbán Viktor. A teljes videó lentebb tekinthető meg:

Top hírek

Orbán Viktor: "Mi soha, de soha nem adjuk fel!"

Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre