
Elképesztő bizonyítékra bukkant a nő! Férje 25 évvel ezelőtt megcsalta
Meggyőző bizonyíték van a feleség kezében.
Három személyautó és egy kisteherautó ütközött össze Budapesten, a Ferihegyi Repülőtérre vezető úton szerdán. A tűzoltók kiemeltek egy embert egy összeroncsolódott autóból - tájékoztatott a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A Semmelweis utca környékén történt balesethez a fővárosi és a reptéri hivatásos tűzoltók vonultak ki.

A műszaki mentés idejére három sávot lezártak - tette hozzá.

Meggyőző bizonyíték van a feleség kezében.

Ez a különbség a kormány és a Tisza tervei között.

Az Ellenpont kiszámolta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.