
Dinnyét evett, meghalt egy négytagú család – azonnali vizsgálat indult
Megszólalt az ügyben a rendőrség.
A mentők percek alatt kiérkeztek a baleset helyszínére.
A baleset helyszínére a mentőegységek hamar kiérkeztek, ahol összeütközött két autó Hatvan térségében, az M3-as autópálya 56-os és 57-es kilométere közötti szakaszán, a Nyíregyháza felé vezető oldalon.

A hatvani hivatásos tűzoltók áramtalanították az egyik járművet. A mentőszolgálat is a helyszínre érkezett - írja a Katasztrófavédelem.

Megszólalt az ügyben a rendőrség.

Így készülj az utazásra!

Mindent elfoglaltak a hajléktalanok.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.