
Elhunyt egy fiatal áplónő az ágyában, lakótársa csak betakarta a holttestet
A lakótársa nem jelentette be a nő halálát.
Orbán Viktor hírt adott az Európai Néppárt kongresszusán meghozott döntésről.
Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor rossz hírt közölt a Facebook-oldalán az ukrán háborúval kapcsolatban, "szégyen"-nek nevezte az Európai Néppárt kongresszusán meghozott döntést.

A tegnapi egy sötét nap volt Európában. Az Európai Néppárt kongresszusán úgy döntöttek, hogy folytatni kell az ukrajnai háborút. Még több pénzt akarnak küldeni Ukrajnába, miközben az európai gazdaság szenved.
Szégyen!
– írta a közösségi oldalán Orbán Viktor.

A lakótársa nem jelentette be a nő halálát.

Válsághelyzet a józsefvárosi Dobozi utcában.

A rendőrség nem tudja, ki a gyilkos, mivel ugyanaz a DNS-ük.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.