
Szenzációs bejelentés a NASA-tól: második Holdja lett a Földnek
Immáron két hold kering a Föld körül.
A Holdnak nagyon sokan misztikus erőt tulajdonítanak. Azok, akik követik az ezotéria híreit, valamint akik szerint az égitestek jelentős befolyással vannak az életünkre, azok tudják, hogy a Hold nagyon különleges erővel bír az emberi életekre nézve is. A Föld körül keringő égitest befolyásolja az időjárást, aszályt és apályt tud okozni, de az állatok mindennapi viselkedésére is hatással van. Éppen ezért sokan gondolják, hogy az emberek élete sem függetleníthető tőle. Nos, hamarosan jelentős változásokra kell számítanunk, ha ez igaz, ugyanis egy újabb holdról tett bejelentést a NASA.

Fantasztikus bejelentést tett a NASA, amelynek minden olyan személy nagyon örülhet, akik szeretik az eget kémlelni. A holdunkkal ugyanis nemrégiben egy aszteroida ütközött, aminek következtében egy jelentős darab letört az égitestből. A Hold letört darabja elérte a Föld gravitációs pályáját, és beállt a keringésbe. A Föld egy ideig csapdába ejtette a holddarabot, és az űrkutatók számításai szerint kb. 7 hónapig fog bolygónk körül mozogni - írja a Mirror.
Szabad szemmel ugyan nem lehet látni, de teleszkóppal könnyen észrevehetjük. 7 hónapon keresztül egy "minihold" is a bolygónk körül kering, ami - minthogy a Hold része - akár komoly hatással lehet a földi lények életére. Később kisodródik a gravitációs mezőből, és a naprendszerünk kósza kődarabjává válik.

Top hírek

Rejtélyes UFO jelenséget kaptak lencsevégre amerikai drónok
Semmihez sem hasonlítható az égi jelenség

Ukrajnából támadják Magyarországot, a Tisza pedig Brüsszelt szolgálja – ez nemzetbiztonsági kérdéseket is felvet!
A Tisza Párt Ukrajna EU-csatlakozásának támogatja.

Fia életét mentette meg egy számítógépes játékkal az apa - imádják az autista gyerekek
Stuart megelégelte, hogy autista kisfiát zaklatták
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre