
Nyitrai Zsolt: „Ugyanazok zárták el a Barátság kőolajvezetéken az olajszállítást, akik annak idején felrobbantották az Északi Áramlatot. Az ukránok!”
Ezzel akarnak zsarolni minket.
Erre jobb, ha lélekben felkészülsz! Mutatjuk, mi vár ma ránk.
Az utóbbi napok időjárása kibírhatatlan volt az óriási kánikula miatt. Sajnos változás a következő időszakban sem várható, sőt, a hőség most kapcsol rá igazán... Kedden, július 16-án ismét sok napsütéssel indul a nap, majd délután zivatarok törhetnek ki. Rendkívül meleg lesz: a csúcsérték eléri a 35–43 fokot. Délutántól északnyugatira fordul, és megerősödik a szél – olvasható a Köpönyeg legfrissebb előrejelzésében.
Szerdán, július 17-én perzselő napsütésre van kilátás, majd estétől elszórtan záporok, zivatarok fordulnak elő. Rekkenő hőség lesz 35–40 fokkal.
Csütörtökön és pénteken, azaz július 18-án és 19-én folytatódik a hőhullám sok napsütéssel, de mindkét nap előfordulhat elszórtan zápor, zivatar. Egyelőre marad a 33–40 fokos csúcsérték.
A HungaroMet Nonprofit Zrt. 10 vármegyére harmadfokú, 9 vármegyére másodfokú figyelmeztetést adtak ki a nagy meleg miatt. Ezeken a területeken a napi középhőmérséklet 27 és 29 °C felett alakulhat. Térképen az érintett vármegyék:


Ezzel akarnak zsarolni minket.

Az elkövető metamfetamint készített egy lakókocsiban.

Mi nem fogunk belesodródni a háborúba.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.