
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTűz ütött ki egy lakóházban a Heves vármegyei Istenmezeje településen, az Arany János utcában vasárnap reggel. Az ingatlan egyik tetőtéri szobája égett. A pétervásárai hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat, és hőkamerával átvizsgálták a tetőteret.

Az egység kiszellőztette a tűz által érintett területet, jelenleg utómunkálatokat végeznek – közölte a katasztrófavédelem.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.