
Nem vették észre, hogy lenyelt egy tárgyat – Nem sokkal később életét vesztette a tinédzser
Orvosi mulasztás okozta a fiatal lány halálát.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA karambol a villamosforgalmat is akadályozza.
Rosszul indult a nap: karambolozott egy kisbusz és egy autó Budapest I. kerületében, a Döbrentei téren, a Rudas fürdő közelében kedden, kora reggel. A fővárosi hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést a balesetnél, amely akadályozza a villamosforgalmat is.

Az egység áramtalanította a járműveket. A karambol helyszínére több mentőautót is riasztottak – közölte a katasztrófavédelem.

Orvosi mulasztás okozta a fiatal lány halálát.

A repülőtér dolgozói csodát tettek.

Szeretne segíteni más szülőknek is az édesapa.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.