
Műtét vagy hullaház? Sokkoló kérdést kapott a nő a pókcsípés után
Bárcsak szuperképességeket kaptam volna!
Mindenki nagy örömére több tömegközlekedési eszköz is ünneplőbe öltözött Mikulás napjára. A legszemfülesebbek magával a nagy szakállúval is összefuthatnak, mutatjuk, hol.
A budapesti adventi hangulat mára elengedhetetlen részét képezik a fényárban úszó tömegközlekedési eszközök, melyek mindenki arcára mosolyt csalnak. Szerdán azonban nemcsak a fények hozzák lázba az utazóközönséget, hanem maga a Mikulás is, aki több járaton is feltűnik és apró ajándékokkal lepi meg az utasokat.

Többen Mikulás-jelmezbe bújunk, de olyan is akad, aki csak Mikulás-sapkát húz
– meséli lapunknak Zsolt, aki elárulja, az idei Arrivás Mikulás-busz menetrendje szerint közlekedő 96-os és 296-os buszokon minden utas kap valamilyen apró édességet.
A mi Mikulás-buszunk azért lesz különlegesebb, mert mi az utasteret is feldíszítjük
– meséli büszkén Zsolt, aki számára minden évben nagy öröm, hogy cége felkínálja ezt a lehetőséget a buszsofőrök számára.
Jó érzés mosolyt csalni az emberek arcára, a legkisebb apróságot is mindenki örömmel fogadja. A gyerekek egész évben emlegetik a Mikulás-buszokat
– zárja Zsolt, aki ezúton is boldog ünnepeket kíván mindenkinek.
12:59 – 13:34 96 Újpalota, Szentmihályi út–Újpest, Fóti út
13:38 – 14:10 96 Újpest, Fóti út–Újpalota, Szentmihályi út
14:33 – 15:26 296 Újpalota, Szentmihályi út–Békásmegyer, Újmegyeri tér
15:36 – 16:31 296 Békásmegyer, Újmegyeri tér–Újpalota, Szentmihályi út
16:43 – 17:19 96 Újpalota, Szentmihályi út–Újpest, Fóti út
17:27 – 18:00 96 Újpest, Fóti út–Újpalota, Szentmihályi út
18:33 – 19:07 96 Újpalota, Szentmihályi út–Újpest, Fóti út
19:11 – 19:41 96 Újpest, Fóti út–Újpalota, Szentmihályi út
19:48 – 20:36 296 Újpalota, Szentmihályi út – Békásmegyer, Újmegyeri tér

Az egyik budaörsi Facebook-csoportban is megosztottak egy fotót, ahol a 40-es buszt vezeti egy Mikulás-sapkás úr. A posztoló szerint övé a legszuperebb sofőr díja, ugyanis hatalmas mosollyal és számtalan hangulatos mikulásplüssel csal mosolyt az utasok arcára.
Én is vele utaztam ma hazafelé. Tényleg mosolyt csalt az emberek arcára, sőt a gyerekek cukrot is kaptak tőle
– írja az egyik kommentelő, majd több mint százan mondtak köszönetet a budaörsi Mikulásnak azért, hogy fényt hozott a szürke hétköznapjaikba.
Ha kíváncsi vagy, melyik Mikulás milyen módon adja át az ünnep hangulatát, próbáld ki valamennyit!

Bárcsak szuperképességeket kaptam volna!

Elárulták, hogy kiknek kellene felárat fizetniük.

Csoda, ha öt évig él még.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.