
Tusványosi beszéde után Orbán Viktor levelet írt a román miniszterelnöknek
Levélben mondott köszönetet Marcel Ciolacu román kormányfőnek Orbán Viktor miniszterelnök a napokban lezajlott bukaresti tárgyalásaikért, valamint a tusnádfürdői szabadegyetem zavartalan lebonyolításának biztosításáért - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke szombaton.
"Szeretném megköszönni, hogy Bukarestben fogadott. Köszönöm Önnek és a román hatóságoknak, hogy a tusnádfürdői szabadegyetem biztonságát megteremtették, és a mai beszédem békés és zavartalan lebonyolítását lehetővé tették" - írta román kollégájának Orbán Viktor. Hozzátette: a kettejük találkozója során született felvetések végrehajtásában számíthat a támogatására és az együttműködésére.

Top hírek

Lefejezte édesanyját, mert azt hitte meg akarja mérgezni
A nő holttestét a házban találták meg.

A nő tudta nélkül adott abortuszgyógyszert –Nem akarta megtartani a babát

Másfél órán át szurkálták a halálra ítéltet - Nem sikerült a kivégzés
Barbárnak nevezték a jogvédők a meghiúsult kivégzést.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre