
5 km-es torlódás alakult ki! - óriási a dugó az M1-es autópályán
A főváros felé vezető oldalon új terelést építenek ki.
A hat német férfit állított elő a rendőrség, miután még egy nőt megpróbáltak bántalmazni.
Hat német turistát vettek őrizetbe a spanyol rendőrök, miután csoportosan megerőszakoltak egy 18 éves lányt egy népszerű mallorcai hotelben csütörtökön hajnalban. A 20-21 éves férfiak közül ötöt a bejelentést követően állítottak elő, míg hatodik társuk megszökött, őt csak órákkal később találták meg – írja a Metro.
A feljelentést a 18 éves áldozat, egy német nő tette, aki az egyik támadóval a város bevásárlóutcáján ismerkedett meg, majd visszatért a férfivel annak hotelszobájába. Ott volt azonban a férfi öt barátja is, erősen ittas állapotban, ezért távozni akart. A férfiak azonban nem eresztették, majd mikor küzdeni próbált, mind megerőszakolták. Csak a támadás után tudott a recepcióshoz menekülni, aki azonnal hívta a rendőrséget.
Spanyolországban a tömeges erőszakot 15 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethetik.
A főváros felé vezető oldalon új terelést építenek ki.
A saját letartóztatásáról is írt a médiafelületén... Egy darabig.
Az elmúlt években sokat javult a nyugdíjasok helyzete.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.