
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHét gyermek maradt félárván, miután édesanyjuk elkapta a vírust és Zente világrahozatala után életét vesztette.
Szívbemarkoló részletekről számolt be a Borsnak az a szentistváni családapa, aki két napja özvegyült meg. Hat nagyobb gyermeke mellett most az újszülött Zentéről is egyedül kell gondoskodnia. A család élete legboldogabb időszakára készült, de a koronavírus közbelépett és Kitti sosem láthatta meg a kis Zentét.
– Rosszul voltam, és az orvosom már anélkül kiírt táppénzre, hogy egyáltalán megvizsgált volna. Később Kitti is belázasodott és prüszkölt, de az egyéb tünetei kevésbé voltak súlyosak, mint nekem. A terhességére tekintettel az egyik rosszulléte után mentővel szállították be az egri kórházba Zitát, ahol azonnal elvégeztek rajta a Covid-tesztet. Így derült ki, hogy elkapta a koronavírust. Másnap, a nemzeti ünnepen vitték fel a fővárosba, hogy hétfőn a szükséges beavatkozást elvégezzék – idézte fel a történteket Zsolt.

A családapa ezen a héten, szerdán vihette haza újszülött fiát, ugyanis akkor járt le a karanténja. Még reménykedett a hitvese felépülésében, de csütörtökön felhívták a klinikáról…
Hogy hogyan fordult tragikusra a család története, kiderül a Bors szombati lapszámából vagy a borsonline.hu oldalról.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.