
1 éve halt meg Liam Payne: Özvegye szívszorító bejelentést tett
Könnyek között posztolt Liam Payne kedvese.
Február 26-án összeházasodott Sipos Viktória és Szabó Gábor.
Az örömhírről a Dancing with the Stars profi táncosa számolt be Instagram-oldalán.
Szabó-Sipos Viktória azt is elárulta, a szertartást szűk családi körben tartották meg, de úgy tervezik nyáron egy nagy bulival ünneplik meg az esküvőjüket.
„Azért döntöttünk a februári esküvő mellett, mert én egy évvel ezelőtt jegyeztem el Vikit. Nem akartunk várni, úgy terveztük, hogy a polgári szertartásra mihamarabb kerüljön sor” – mondta hétfő reggel a Mokkában az ifjú férj, Szabó Gábor.
Könnyek között posztolt Liam Payne kedvese.
Nem akárki költözik Csernus doki helyére!
Turcsányi Erzsébet idén nyáron hunyt el.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.