
Életet mentett a magyar énekesnő
Tandi Flóra, a nemzetközi hírű énekesnő, aki nemrég Varga Judit igazságügyi miniszterrel készített közös dalt, néhány évvel ezelőtt egyetlen telefonhívással mentett emberéletet.
– Épp indultam el otthonról, amikor az ajtómon kilépve észrevettem, hogy egy hölgy fekszik eszméletlenül a lépcsőházban. Nem mertem nagyon megmozdítani, nehogy nagyobb bajt okozzak. Azonnal hívtam a 112-t, részletesen elmondtam, mit tapasztalok, ők pedig küldték a mentőt. Mint utóbb kiderült, én mentettem meg az asszony életét – mondta Tandi Flora, akinek új szólódala, a Csak egy hívás a 112-es segélyhívót népszerűsítő kampány része.
Mint a dalban is énekli, Flora célja, hogy a fiatal korosztályban is tudatosuljon: „Csak egy hívás, hogy megmentővé válj!” A dal készítésébe a szegedi Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjait is bevonták, akik kórusként erősítik a kampánydal üzenetét.
Top hírek


Csuti: „Nálunk a gyerekek nem látnak sem cigarettát, sem alkoholos termékeket”
Szabó András Csuti elárulta, hogyan telik náluk a húsvét.

Róka most sem kertelt: „A Tisza Párt tevékenysége egyértelműen a multinacionális vállalatok érdekeit szolgálja”
Vészesen közeleg a választás, aminek a tétjét egyre kevesebben hagyják szó nélkül. Az MMA-harcos Lukács Nikolasz Róka kendőzetlen őszinteséggel és meglepő éleslátással állt bele a nemzetbiztonságot és az energiaárakat érintő kérdésekbe.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre