
Palvin Barbiék megszólaltak a betörésről: "Csak örülünk, hogy itt lehetünk..."
Megszólaltak Palvin Barbiék a betörés után.
Nincsenek szavak: csak pislogunk!
Nem először játszott el a mesterséges intelligenciával (MI) a Házasság első látásra című reality tavaly tavaszi évadának szexi szépsége, Gyöngyi. Csabi exe annak idején különböző frizurákat próbált ki az MI segítségével, mely egyszer rendőrnőként jelenítette meg a szexi szépséget, de az arcát is újraépítette a mesterséges intelligenciával. Most még tovább ment!

Gyöngyi kutyusát, Benjit bízta rá a mesterséges intelligenciára, melynek annyi volt „csak” a dolga, hogy pasivá változtassa az egykori feleség szeretett ebét.
„Mindig mondom neki, hogy kis szexi! Tudtam én!”
– írta TikTok-oldalán Gyöngyi, aki meg is mutatta a végeredményt! Nektek hogy tetszik?

Megszólaltak Palvin Barbiék a betörés után.

A hatóságok szerint nem szándékosan történt a tragédia.

Az egykori liverpooli sztár pontot tett az ügy végére.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.