
Lecsúszott a cipzár: Hatalmas melleket villantott turisták ezrei előtt a kebelcsoda - Fotó!
Három hatalmas csodát is láthattak az arra sétáló járókelők.
Újabb premierre készül a Jászai Mari-díjas színművész, december 7-én mutatja be a Játékszín A Da Vinci-kódot, amiben a vehemens, elvakult Teabing professzort alakítja. Szerednyey Béla a darabbal kapcsolatban lapunknak azt is elárulta, ő szeret-e nyomozni.
Újabb fantasztikus premierre készül a Játékszín, 2024. december 7-én mutatják be A Da Vinci-kódot, amely az azonos című regény és film színpadi adaptációja. A premier előtt a népszerű színház egy újabb rendhagyó sajtótájékoztatót tartott, amelynek a helyszíne a Magyar Nemzeti Galéria „Biedermeier mindennapok” című időszaki kiállítása volt. A darabban játszó színészek, így Szerednyey Béla is, két csoportra osztva nyomozott a fantasztikus képek között.
A népszerű színész a darabban Sir Leigh Teabing professzort alakítja, nagyon élvezi a próbafolyamatot. Szerednyey Béla elárulta, ő nem tudna soha olyan vehemens, elvakult lenni, mint a karakter, akit alakít.
„Ez a professzor, akit játszom, a filmben is a „harmadik” főszereplő, a világgal megpróbálja elhitetni az saját teóriáját – kezdte szerepéről lapunknak Szerednyei Béla. – Önmagát is nagyon szenvedélyesen tudja azonosítani ezzel a hipotézissel. Ami a nehéz a szerepben:, megtalálni a komolyságát egy ilyen célra koncentráló embernek, hogy az ne szórakozott professzor legyen, hanem egy komoly tudós, akinek van egy furcsa elképzelés a fejében. A regénynek és a filmnek is a sikere az, hogy egy olyan tabut akarnak megvakargatni, megmozgatni, amire mindenki felkapja a fejét, hogy lehet ez tényleg igaz? Szerintem egyébként nem, de persze ez csak az én hitem.”
A népszerű színészt arról is kérdeztük, hogy a magánéletben szeret-e a nyomozni, vagy szereti-e a nyomozós játékokat.
Na igen, a családdal el szoktunk menni szabadulószobákba, és furcsa módon mindig bele is tudok szállni a nyomozásba
– nevet. „Hatan szoktunk menni, a feleségem, a két gyerek és az ő csatolmányaik, és volt már olyan kétszer is, hogy az én ötletem volt az, ami megmentette a csapatot és ki tudtunk szabadulni. Mert nyilván, egy fiatalember nem tudja mondjuk, hogy mi az a porcelánbiztosíték, fogalma nincs róla. Maximum ő egy gombot lát, én meg ugye tudtam, így megmenekültünk.”
Három hatalmas csodát is láthattak az arra sétáló járókelők.
Megdöbbentő dolgokról beszélt Rumer Willis egy interjúban.
Fejsérülést szenvedett, ami belehalt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre