
Egy hatalmas vágya van Sharon Stone-nak.
Az Oscar-jelölt Sharon Stone olyan remek filmekben szerepelt, mint például az Elemi ösztön vagy a Casino. A legendás színésznőnek egy időre sajnos ki kellett lépnie a reflektorfényből, ugyanis agyvérzést kapott és hosszú időbe telt a gyógyulása – most pedig őszinte vallomást tett, mivel úgy érzi, hogy eljött az ideje a nagy visszatérésnek.
A Life.hu írja, hogy Sharon Stone ismét arra vágyik, hogy újra rendesen színészkedjen és komolyabb szerepeket kapjon.
Még mindig nem kaptam vissza a színészi karrieremet. Nagyon szeretnék újra színészként dolgozni, annyira szeretnék... nem csak egy gyenge, mellékes, buta szerepet. Igazán azokat a szerepeket szeretném, amelyeket kiérdemeltem és meg tudok csinálni. Tényleg szeretném visszakapni a saját igazi karrieremet. Tényleg szeretném visszakapni az életemet
– mondta Sharon Stone.
A színésznő 2001-ben súlyos agyvérzést kapott, veszélybe került az élete. Erről is őszintén vallott:
Akkor jöttem rá, hogy komoly a helyzet, amikor magamhoz tértem a földön, és nem tudtam felkelni, és folyamatosan segítségért kiáltottam, de nem kaptam segítséget. Nem tudtam járni. Nem tudtam beszélni. Nem tudtam olvasni. Nem tudtam leírni a saját nevemet. Dadogtam.
Elvesztettem a gyermekem felügyeleti jogát, elvesztettem a karrieremet, és 15 millió dollárt – minden centemet.
Ez nem valami csodálatos történet. Nagyszerű lenne, ha az lenne, de nem az. Túléltem.
Giorgio Armani 91 éves volt.
Apa és fia kapcsolata nagyon megromlott az utóbbi években.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.