
Ilyen csodálatosan zongorázik balesete után is Oszter Sándor özvegye
Oszter Sándor özvegye idén nyáron egy súlyos balesetet szenvedett, ami után hosszú volt a felépülés.
Az édesanya cuki felvételeket mutatott.
Szabó Zsófi és kisfia egy kutyamenhelyet látogattak meg, ezután pedig elmentek az állatkertbe is. Az édesanya ezekről fotókat és videókat osztott meg Instagram-oldalán.

Zsófi lapozható bejegyzésében láthatjuk a kisfiát futkározni és azt is, ahogy a gyermek megeteti a fókákat. A kis Mendel nagyot nőtt az elmúlt időszak alatt, már igazi nagyfiú lett!
A cuki felvételeket ide kattintva tudod megnézni Zsófiról és a kisfiúról.

Oszter Sándor özvegye idén nyáron egy súlyos balesetet szenvedett, ami után hosszú volt a felépülés.

Ugyan kiesett a TV2 tehetségkutató műsorából, de nem volt csalódott.

Fantasztikus produkciókat láthattunk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.