
Hihetetlen pletyka terjed: 40 évvel fiatalabb színésznő lehet Johnny Depp új párja?
Vajon tényleg együtt vannak? Mutatjuk!
Tiszta vizet öntött a pohárba a Fricska zenekar.
Nem várt reakció érkezett a Fricska zenekartól, akik a Facebookon arra kérték az embereket, hogy ne zaklassák a zenekar tagjait. Hiszen nekik semmi közük Tóth Gabi és Krausz Gábor válásához. Hozzátették: a kérdésekkel az együttesével megegyező nevű tánczenekarhoz forduljanak, ugyanis nekik semmi közük sem az ügyhöz, sem Tóth Gabihoz – számolt be a hírről az Index.
Kijelentjük, hogy Tóth Gabiék válásához nincs köze egyik zenekari tagnak sem. Nem a zenekarhoz, hanem a táncegyütteshez vezetnek a szálak. Kérjük, hogy a Fricska zenekar tagjait ne zaklassák privát üzenetekkel!
– írta a zenekar a nyilatkozatában.
Mint ismert, Tóth Gabi és Krausz Gábor válik. A megdöbbentő hírt a séf jelentette be pár nappal ezelőtt. A részletekről itt írtunk bővebben.
Vajon tényleg együtt vannak? Mutatjuk!
Nagyon megváltozott a rapper.
Minden oka megvan az énekesnőnek az ünneplésre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.