
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNem lett jó vége a lánykérésnek.
Ellepték a rendőrök Rihanna otthonát, miután egy férfi be akart törni a barbadosi énekesnőhöz, méghozzá azzal a feltett szándékkal, hogy megkérje a kezét.

A Page Six beszámolójából kiderül, hogy a Los Angeles-i Rendőrség megerősítette azt a hírt, hogy birtokháborítás miatt valóban letartóztattak egy férfit Rihanna Beverly Hills-i otthonánál.
Azt is tudni, hogy a férfi Dél-Karolinából érkezett azzal a szándékkal, hogy megkérje a második gyermekével várandós énekesnő kezét. Persze nem jutott messzire tervében, ugyanis Rihanna biztonsági emberei egyből lekapcsolták, majd hívták a rendőröket.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.