
Meseszép kismama a 38 hetes terhes Vasvári Vivien - fotó
A kismama már Miamiban készül arra, hogy világrahozza kisfiát.
Megrázta az országot Dunai Tamás halálhíre. Az elismert színész egyik utolsó interjújában elárulta, márciusban tervezett visszatérni a színpadra egy új szereppel.
Az ország egy emberként gyászolja a szerdán, 73 éves korában elhunyt Dunai Tamást. A Jászai Mari-díjas színművész, érdemes- és kiváló művész tavaly nyáron még derűsen adott interjút a hot! magazinnak, melyből kiderül: márciusban szeretett volna visszatérni a színpadra egy új szereppel.
Tavaly avatták a színészt a Halhatatlanok Társulatának tagjává, a magazinnak pedig ezt mondta a megtiszteltetésről:
„Furcsa élőben gondolni a halhatatlanságra. Darvas Iván mondta azt, hogy a színész addig él, ameddig az utolsó néző, aki még látta őt színpadon emlékszik rá. De nagyon megtisztelő az elismerés."
Nemcsak a szakmában, de a szerelemben is kiteljesedhetett, szeretett feleségével tavaly ünnepelték az aranylakodalmukat, azaz az 50. házassági évfordulójukat!
„Biztosan megakadt volna a szemem [a Szépművészeti Egyetemen − a szerk.] Bordán Irénen, Kánya Katán, Papadimitriu Athinán, Vándor Éván és a többieken, de éppen akkor nősültem – szerelmesen. A feleségem két évvel fiatalabb, angol szakot végzett. A gyerekeink születése pedig bemutatókhoz kötődik: Marci a Kabaréhoz, Misikénk az Angi Verás, Eszter a dr. Herzes gyerek. Az édesanyjuk némi távolságtartással fogadja a foglalkozásomat, azt, hogy felismernek, bár hozzá kell tenni, hogy a hatvan év feletti korosztályoknál vagyok népszerű"– viccelődött a magazinnak még nyáron, majd elárulta: tervezett visszatérni a színpadra!
„Úgy döntöttem, hogy – mint egy öreg Mercedes – karbantartásra szorulok. Augusztusban megünnepeljük az ötvenedik házassági évfordulónkat, és márciusig nem próbálok új szerepet." – mondta.
A színészlegendával készült teljes interjút ide kattintva olvashatja el.
A kismama már Miamiban készül arra, hogy világrahozza kisfiát.
Az énekes Kis Grófóval és Jollyval állt össze egy új dalra.
Még mielőtt elárasztották volna az internetet az aggódó hozzászólások...
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre