
Timothée Chalamet kész pingpongguru lett új filmje miatt – Galéria
Timothée Chalametnek is van favoritja, ha mozgásról van szó.
Edina nem titkolta, hogy miért nem rövid ruhában érkezett.
A Vigyázat, gyerekkel vagyok! műsorában Kulcsár Edina bevallotta, hogy azért érkezett hosszú nadrágban, mert nem volt ideje szőrteleníteni a lábát. Ördög Nóra csak mélyen egyet tudott érteni Kulcsár Edina szőrtelenítésről szóló mondataival.

„Azért jöttem hosszú nadrágban, mert nincs rá időm” – árulta el Edina, mire Nóra vissza is kérdezett:
Jól értem, hogy most azért vagy hosszú nadrágban, mert most szőrös a lábad?
– kérdezte, mire Edina igennel felelt.

Timothée Chalametnek is van favoritja, ha mozgásról van szó.

A színész-énekesnő csodálatos képekkel jelentkezett.

Az édesapa csak Magyarországon tudja elképzelni az életét.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.