
„Ilyet már láttunk” - Gönczi Gábor a Tisza-adóról
Gönczi Gábor ezt gondolja a Tisza megszorító csomagról.
Van, aki befejezi, van, aki folytatja.
Mary Reynolds 1988 óta dolgozott II. Erzsébet királynő főállású hasonmásaként. Az uralkodó halálhírét követően a 89 éves asszony bejelentette, hogy soha többet nem fogja utánozni Erzsébetet tisztelete jeléül.

Ugyanakkor Patricia Ford, aki szintén II. Erzsébet hasonmásaként tevékenykedik, azt mondja, nem kívánja befejezni munkáját, hiszen biztos benne, hogy lesznek még felkérései. A 87 éves asszony 20 éve bújik jelmezbe, miután sokan jelezték neki, hogy nagyon hasonlít a királynőre.


Gönczi Gábor ezt gondolja a Tisza megszorító csomagról.

Szabó Erika több évig várt az igazira.

A Kincsvadászok sztárja személyre szabott ajándékot kapott, aminek nagyon örült.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.