
Óriási balhé A Kísértésben: Ketten majdnem összeverekedtek a szőke szépségért
Egyre forróbb pillanatokat tartogat a műsor.
Berki Krisztián csütörtöki temetése előtt órákkal került a sírra pár szál fehér rózsa, ami egy szalaggal volt átkötve.
Csütörtökön kora délután kísérik a végső nyughelyére a május 6-án elhunyt hírességet. Berki Krisztián sírhelyén órákkal a temetés előtt egy csokor fehér rózsa volt, aminek a szalagján ennyi áll: Hella.
A titkot a tragikus hirtelenséggel elhunyt híresség pótanyja leplezte le.
„Semmi különös. A hölgynek nem volt jelentős szerepe Krisztián életében. Egyszerűen csak egy ismerős volt a sok közül!” - árulta el a Blikknek Hidvégi Tünde.
Egyre forróbb pillanatokat tartogat a műsor.
Íme a kulisszatitkok!
Forró bikinis fotókkal örvendeztette meg követőit.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.