
Megszólalt egy informátor: szintet lépett Marsi Anikó és új szerelme kapcsolata
Majd kicsattan a boldogságtól a műsorvezető, amióta ismét rátalált a szerelem.
Júliusban bombaként robbant a hír, Marsi Anikó különköltözött Palik Lászlótól, sőt már akkor tudni lehetett mindkettőjükre rátalált a szerelem is.
A csinos műsorvezető azóta már a TV2-ben is bemutatta párját. Gáborral találkozott már Anikó két fia is.
Minden idejüket együtt töltik
A Blikknek egy a családhoz közelálló emberek árulták el, a szerelmesek idejük legnagyobb részét együtt töltik, sőt, olyan, mintha már össze is költöztek volna. Alakul és szépen fejlődik a kapcsolatuk, amely nyár óta szintet is lépett.
„Amikor csak tehetik, együtt vannak, Gábor nagyon sokat van Anikónál, gyakran alszik nála, illetve minden szabadidejüket együtt töltik. Közösen járnak bevásárolni, futni, de sokat vannak együtt Anikó fiaival is. Ennek ellenére azért valódi összeköltözésről még nem beszélnek, pedig többet vannak együtt, mint külön, és Gábor több cuccát is otthagyta már Anikó házában„ – mondta a lap informátora.
Egyesével mutatta be a munkahelyén az új választottját
A szőke híradós augusztus elején mosolyogva lépett be munkahelyi irodájába, az oldalán az új szerelmével, Gyarmati Gáborral.
Top hírek


Meghalt Valentino, gyászol a divatvilág
Az olasz divattervező 93 évesen hunyt el.

Joshi Bharat vele találta meg az igazi összhangot: „Könnyen megértjük a másikat”
Közös estre készül Joshi Bharat és Orosz György.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre