
Ördög Nóra egy időre hátat fordított mindennek – közösségi oldalán számolt be az elmúlt napokról
Maga mögött hagyta a mindennapi hajtást.
A Dominikai Köztársaságban küzdő Egyesült Államok Exatlon csapata körül az elmúlt napokban hatalmas botrány kerekedett. Mindenkit sokkolt, ami kiderült a két versenyzőről, akiknek azonnal távozniuk kellett.
Frederik Oldenburg ugyanis bejelentette, hogy Denisse Novoa és Frank Beltre kénytelen távozni.
A gyártásvezető belső vizsgálatot indított, miután kiderült, hogy néhány alkalmazott segített a két sportolónak kábítószert és mobiltelefont csempészni. Sőt egyes információk szerint több résztvevőt is felelősségre vonnak majd, bár egyelőre nem mondtak neveket.
A két versenyző már hazautazott Dominikáról, ám tettüknek büntetőjogi következményei is lehetnek – írja a wepublishnews.com.
Maga mögött hagyta a mindennapi hajtást.
Ezúttal sem szégyenlősködött a szexi sztár!
Egymás után váltja valóra bakancslistás álmait.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.