
Várkonyi András nyomdokaiba léphet az unokája
A színművész nemrég ünnepelte 51. házassági évfordulóját.
A 38 éves filmrendező filmjét az amerikai „független filmes” Oscarra jelölték.
A Független filmes Oscar-díjnak számító Independent Spirit Awards jelöltjei között szerepel a Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre című magyar alkotás. Horváth Lili filmjét az öt legjobb külföldi film közé választották az amerikai kritikusok. A drámát világszerte imádják, ugyanis a Chicagói Nemzetközi Filmfesztiválon és a Philadelphiai Filmfesztiválon kapott már díjat a mű.
Az elismerést korábban Nemes Jeles László, Saul fia című filmje kapta meg, ami végül a legjobb külföldi filmnek járó Oscart is megnyerte. A díjakat április 22-én adják át.
A színművész nemrég ünnepelte 51. házassági évfordulóját.
Több évtizedes pályafutást tudhatott maga mögött.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre