
Nem kertelt a Jóbarátok sztárja: ezzel a rajongói kéréssel a világból ki lehet kergetni
Ennyi év után is rengetegen kérik ezt tőle.
Bár a színész már túl van a koronavíruson, csak oltással érezné magát teljes biztonságban.
Csonka Andrásnak egyre inkább hiányzik a régi, zavartalan élete, és úgy érzi, hogy ezt csak akkor kaphatja majd vissza, ha beoltatja magát.
„Nem fogok az elsők között tolongani, ha lehetőség nyílik a védőoltás felvételére, de már regisztráltam - mondta a Ripostnak Csonka Pici. „Szeretnék egy kicsit kivárni, mert örülnék neki, ha valóban lenne választási lehetőségem a tekintetben, hogy melyik vakcinát is adassam be magamnak. Számomra ugyanakkor az a legfontosabb szempont, hogy a világjárvány után újra utazhassak és egyre inkább úgy látom, hogy erre nem lesz lehetőségem korlátozások nélkül, ha nem szerzem meg a védettséget”- szögezte le a színész, aki szeretne majd arról is tájékozódni, hogy melyik vakcina meddig nyújt majd védelmet a vírussal szemben.


Ennyi év után is rengetegen kérik ezt tőle.

40 alkalommal találkozott a néhai Erzsébet királynővel.

Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.