
Hihetetlen, ennyi ideig tudja visszatartani a levegőt Kate Winslet - fotó
Javában zajlik az Avatar 2 forgatása. James Cameron a Titanic után újra együtt forgat Kate Winslettel, aki most is jól bírja a vizet.
Kate Winslet több mint hét percig is vissza tudta tartani lélegzetét az Avatar 2 víz alatti forgatási jelenetei kedvéért.
A Titanicban már rengeteg vízzel meg kellett küzdenie, most pedig újra együtt dolgozik James Cameronnal, amit nagyon élvez. Erről legutóbb egy interjúban beszélt, ahol elárulta, meg kellett tanulnia, hogy „ússzon” a medencében, aminek úgy kellett tűnnie, mintha igazán otthonosan mozogna ebben a közegben. A film egyébként két év múlva, karácsonykor kerül a mozikba.
Top hírek


Pap Dorci anyaszült meztelenül villantott: ilyen videót még sosem láttunk tőle!
Minden eddiginél merészebb videóval lepte meg követőit.

Dübörög a drogbotrány, de ByeAlex párját ez nem zavarja - szexi fotót tett közzé Benjamina
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre