
„OnlyFans mikor lesz?” – Ádám Sofi brutál szexi képeket villantott
Talán még sosem volt ennyire dögös az énekesnő!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA szőkeség újabb komoly feladat előtt áll. A héten megint más bőrébe bújik a Sztárban Sztár című műsorban.
Vasárnap Rihannaként nyűgözte le a zsúrit Opitz Barbi. Az énekesnő mind a négy ítésztől tíz pontot kapott, valamint a bizalmat a nézőktől is, hogy ezen a héten is megmutassa, hogyan tud átalakulni. Közösségi oldalán meg is mutatta Rihanna-szettjét, mi pedig már nagyon várjuk, hogy formálja meg Nótár Mary-t.
Rihannaként így tündökölt:

Talán még sosem volt ennyire dögös az énekesnő!

Ezt senki sem gondolta volna róla!

Kovács Dóra smink nélkül indította a bikiniszezont.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.