
„Feladjuk a leckét a Vasasnak" - szenzációra készül a megye egyes csapat
Tizenhat közé jutást tervez a község vitéz együttese.
A zöld-fehérek tovább küzdenek a Bajnokok Ligájában.
Ma este a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Ferencváros a Puskás Arénába fogadja a csoportelső Barcelonát. A spanyol csapat nyugodtan várhatja a találkozót, mivel már tovább jutott csoportjából és pihentetheti sztárjait. A Fradi a BL-ben már nem, viszont az Európa-Liga egyenes kieséses szakaszában még folytathatja a küzdelmeket. A zártkapus meccs az autóval közlekedők életét meg fogja nehezíteni, dugókra és lezárásokra kell majd számítani.
A közvetítést 21.00-tól az M4 Sporton élőben is követheti.
Tizenhat közé jutást tervez a község vitéz együttese.
Zaklatott hónapok után Keane állandósítja a helyét.
Szoboszlai, Kerkez és Sallai is ott van a BL főtábláján.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.