
Negyven évet vártunk erre, három NB I-es bajnok játszhat a foci-vb-n
Két jelenlegi és egy egykori kedvenc is ott lesz.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA klub edzőközpontjában fotózták le a holland szakembert. 12 év után újra holland mestere lehet a Ferencvárosnak.
A holland Pascal Janssen lehet a Ferencváros focicsapatának új vezetőedzője. A szakembert az ulloi129.hu egyik olvasója fotózta le, amint éppen megérkezik a népligeti edzőközpontba.

Janssen legutóbb hazájában, az AZ Alkmaarnál dolgozott, ott például a magyar válogatott Kerkez Milost is edzette. A csapat tavaly elődöntős volt vele a Konferencialigában. A Fradinak lassan egy hónapja nincs vezetőedzője, a szerb Dejan Sztankovics a Paks ellen elveszített kupadöntő után távozott a Szpartak Moszkvába.
Hirdetés: Ha kedvet kapott a fogadáshoz, keresse fel a Szerencsejáték Zrt. Tippmix Pro oldalát, ahol azonnal fogadhat, játszhat, nyerhet.

Két jelenlegi és egy egykori kedvenc is ott lesz.

Az egész hátát beteríti a műalkotás.

Egy véletlen buktatta le.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.