
Kerkeznek már ismerőse, nem akárkivel pótolhatják Szalaht Liverpoolban
Máris megvan Szalah utódja?
Régóta várt erre a Liverpool magyar labdarúgója.
Tökéletes napot zárt a Liverpool focicsapata Angliában. A gárda hátrányból fordítva nyert 2-1-re a Crystal Palace otthonában. Szoboszlai a 74. percig volt a pályán. Győzelmével átvette a vezetést a Pool a tabellán, s mivel az esti meccsen az Arsenal 1-0-ra kikapott az Aston Villa otthonában, Szoboszlaiék maradnak a héten a tabella élén.
A magyar középpályás közösségi oldalán üzent azután, hogy hat nap alatt három bajnokit is megnyertek:
Nem állunk meg
- írta Dominik, aki szerdán gólt is szerzett a Sheffield elleni bajnokin, melyet így 2-0-ra nyert meg az együttese.
A Liverpool és az Arsenal karácsony előtt, december 23-án találkozik egymással a bajnokságban.

Máris megvan Szalah utódja?

Szoboszlai és Kerkez sem lesz ott a jövő évi vb-n.

Schäfer András ígéretet tett a magyar szurkolóknak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.