RETRO RÁDIÓ

Nagyon kínos: ez a harmadosztályú klub ejtette ki a Real Madrid sztárcsapatát

A Spanyol Kupa (Copa del Rey) legjobb tizenhatba kerüléséért vívott harcban a Segunda Divisionba tartozó Alcoyano fogadta az élvonalban szereplő Real Madridot.

Szerző: Metropol
Létrehozva: 2021.01.21.
ciki

Egészen hihetetlen módon döntetlennel ért véget a 90 perc, így jöhetett a 2x15 perc hosszabbítás. A Real Madrid hihetetlen nyomást helyezett ellenfelére, amely a 110. percben tíz emberre fogyatkozott.

Heriokus küzdelmet mutatott be az Alcoyano, amely a semmiből a 115. percben egy fantasztikusan végigvitt kontratámadással 2-1-re fordította az állást Casanova góljával, és mint kiderült, meg is nyerte a mérkőzést - számol be az Origo.

A Real Madrid a 2-1-s vereséggel búcsúzott a további küzdelmektől, és kiesett a Spanyol Kupából.