
Forró sztriptíz: csupasz popsiját és tökéletes mellét mutatja a vadóc sportolónő – Galéria
Joana a vetkőzésével tán még a lenyugvó napot is felizgatja.
A november 25-én elhunyt Diego Maradona örökösei életük végéig élhetnek munka nélkül a legendás futballista ügyvédje szerint.
A meg nem határozott összegű hagyatékból a dubaji, svájci és mexikói számlákhoz egy kilencven napot meg nem haladó eljárás után férhetnek hozzá az argentin sztár öröklésre jogosult gyermekei.
A néhai sztárjátékos öt gyermeket ismert el a magáénak, de további hatan állítják, hogy nekik is Maradona az apjuk, ez jóval kiterjedtebbé teszi az örökösödési eljárást. Az ügyvéd szerint az öt örökös mindegyike akkora összeghez jut, hogy életük végéig munka nélkül meglehetnek belőle.
Az illetékes argentin bíróság döntése nyomán pedig nem hamvaszthatták el Maradonát, mivel a holttestét „meg kell őrizni” arra az esetre, ha DNS-re lesz szükség a világbajnok argentin labdarúgó apasági ügyeiben.
Joana a vetkőzésével tán még a lenyugvó napot is felizgatja.
Első NB I-es gólját szerezte a 18 éves csatár.
BL híján az RB Leipzig nyáron totális átalakítást tervez.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre