
Micsoda cicik: szinte semmi nem takarta a modell testét a boltban
A dögös bombázó feldobta minden vásárló napját.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolCorinna Schumacher vett át egy díjat a legendás autóversenyző helyett, megható dolgokat mondott férjéről.
A világbajnok Lewis Hamilton mellett a nagy elődöt, Michael Schumachert is díjazták a Nemzetközi Atomobil-szövetség (FIA) online évzáróján. A csaknem hét évvel ezelőtti síbalesete óta ápolásra szoruló F1-legenda kapta Jean Todt elnök különdíját, amit Schumi felesége, Corinna Schumacher vett át képletesen - írja a Ripost.
Az erős asszony nagyon ritkán szerepel a nyilvánosság előtt, de most kivételt tett, vélhetően a család jó barátjának számító Todt kedvéért.
„Annyira szerette az autóversenyzést”- mondta többek között meghatottan Corinna asszony, akinek az erejét évek óta az köti le, hogy összetartsa a családját és a lehető legjobb ellátást biztosítsa Schumachernek, miközben gondosan titkolja az állapotát.
„Michael mindig jó szívvel segített mindazoknak, akik valamilyen szükséget szenvednek”- mondta Corinna Schumacher.
Todt is barátja jó szívét emelte ki, és Hamiltonnal együtt így fogalmazott a díjazottakról:
„Szükségünk van az ilyen emberekre, akik kiemelkedő vezetői tulajdonságokkal és szenvedéllyel is rendelkeznek.”
A Genfből szervezett virtuális rendezvényen Corinna és Michael Schumacher 21 éves fiát, Mick Schumachert is díjazták, aki a Forma-2 bajnokaként lépett előre a Forma-1-es Haas-istállóhoz.

A dögös bombázó feldobta minden vásárló napját.

Elhunyt az 1970-ben világbajnok brazil válogatott Herkulese.

Folytatja-e Christian Eriksen, és ha igen, hol?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.