
Ákos: A film egy olyan képet ad valakiről, aki nagyon hasonlít rám, ahogyan mások látnak
Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Az elmúlt időszak a folyamatos változásról szólt. Meg kell tanulnunk alkalmazkodni hozzá. De megvan bennünk a bátorság?
„Merjük követni az álmainkat? Bemutatunk bátor nőket, akik újrakezdték és beszélünk arról, hogyan lehet alkalmazkodni ehhez a változó világhoz.
Tarts velünk, barátkozz, építs kapcsolatokat! Szerezz hasznos tudást a workshopjainkon, kérj egy klassz frizurát vagy sminket a kiállítónktól, szerezd be a legmenőbb digitális névjegykártyát! Dőlj hátra, ez a nap csak rólad szól! Várunk szeretettel!”
Időpont: május 13.
További részletek: ww.noivalto.hu/fesztival/
Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.