
Nyári Margó az irodalmat a zenével párosítja a Balaton-felvidéken - irány Salföld!
Kapcsolódjunk ki Margóval Salföldön!
„Közösen dolgozva mutatjuk meg, hogyan tudjátok támogatni a gyermekek mozgásfejlődését, segítünk a kisebb korrekciók kiigazításában.”
Játékos mozgás- és készségfejlesztő foglalkozás már 2 hónapos kortól járásig.
Az aktív torna gyakorlatai motiválják a helyes mozgásfejlődést, erősítik a gyermek izomrendszerét, segítik a mozgáskoordinációt és az idegrendszeri érés folyamatát.
Pici babákkal már 8 hetes kortól elkezdhetjük a csoportos tornákat, ahol a gyakorlatok felépítése elsősorban az elemi mozgásminták: az átfordulás, kúszás, mászás, az ülés és a járás helyes sorrendjének kialakítására, valamint azok pontos megvalósítására ösztönzik a gyermekeket.
Foglalkozásvezető: Horváth Janka – Babusgató mozgásfejlesztő
Időpontja: péntekenként 9.15–9.55
Bejelentkezés nem szükséges!
Jegyár: 3700 forint/alkalom vagy 4 alkalmas bérlet: 12 800 forint
További részletek itt találhatók.
Kapcsolódjunk ki Margóval Salföldön!
Ezen a hétvégén érdemes Pozsonyba kirándulni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.