
Orbán Viktor: Csak ember maradj!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFontos üzenetet küldött Ákos, nemcsak a béke pártján állóknak, hanem a gyűlölködőknek is. Üzenetét Orbán Viktor is megosztotta.
Telt házas koncertet adott az Arénában Ákos, aki fontos üzenetet is küldött színpadról, nemcsak a béke pártján állóknak, hanem a gyűlölködőknek is. Az erről készült felvételt még Orbán Viktor miniszterelnök is megosztotta.

Mint mondta, senki sem zárnak ki, nem akarnak rosszat senkinek.
Kapok olyan üzeneteket, hogy mikor tűntök el már végre. Testvérek, határozottan és szelíden mondjuk ki: nem fogunk eltűnni. Egy hazában fogunk élni, ez a kis haza elég tágas kell legyen, hogy sokféle vélemény, sokféle világlátás és sokféle nézet elférjen benne
– fogalmazott Ákos.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre