
Újabb részletek a 14. havi nyugdíjról!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMutatjuk, mit kell tudni!
Orbán Viktor bejelentette, hogy a szerdai kormányülésen megszavazták a 14. havi nyugdíj bevezetését. A magyar miniszterelnök a közösségi oldalán árulta el a részleteket.

Fotó: Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Kaiser Ákos/MTI
Döntött a kormány. Bevezetjük a 14. havi nyugdíjat! Itt vannak a részletek
– írja a kormányfő.
Emlékeznek rá, a 13. havi nyugdíjat a nemzeti kormány előtti időszakban a baloldali kormányok elvették a nyugdíjasoktól. Az elmúlt évek során sikerült a 13. havi nyugdíjat visszaadnunk, és most elérkezett az ideje annak, hogy egy újabb nagy lépést tegyünk.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre